Turizm

shutterstock_74947999

Butik Turlar

Sınırlı sayıda katılımcı ile yapılan, bu nedenle tura katılanların daha çabuk kaynaştığı, rehberle iletişimin daha kolay kurulduğu, otel girişlerinde, yemek alınan yerlerde, müze ve ören yerleri girişlerinde  kuyrukta beklemenin en aza indirildiği, turun küçük araçla (minibüs, midibüs), yapılması nedeniyle daha hızlı hareket edilebilen, büyük araçların giremeyeceği yerlere de ulaşılabilen, gidilen yerlerde daha fazla zaman geçirmenizi sağlayan tur çeşididir.

Kişiye Özel Turlar

Grup gezileri dışında, yalnızca size, size ve eşinize, çocuklarınıza ya da sizlerle birlikte, dostlarınıza, arkadaşlarınıza özel turlardır.

shutterstock_36279904
shutterstock_13162351

Temalı Turlar

Festival, spor karşılaşmaları, konser ve benzeri etkinliklerin odak noktası olduğu tur seçeneğidir.

Fotolia_40087500_Subscription_XXL

Vize İşlemleri

Acil vizeye ihtiyacı olan müşterilerimize konsoloslukların veya  vize başvuru merkezlerinin randevularını hızlandırıp tam anlamıyla  kolay ve hızlı  vize almalarını sağlıyoruz. Aklınızda nereye ve ne için gitmek varsa, o ülkenin vize işlemleri hakkında sizleri bilgilendiriyor ve kulağa dahi hoş gelmeyen vize sürecini sizler adına sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Ülkemiz sınırlarından çıkmaya karar verdiğiniz andan itibaren gerekli olacak tüm bilgilere tarafımızdan  7/24 ulaşabilmeniz mümkündür.